Maskot Üretimi bizim işimiz...

Ptesi - Ctesi - 09:00 - 20:00

Fiyat Al

0216 442 23 30

Fiyat Al
Teklif İsteyin

info@maskot34.com

Teklif İsteyin
İletişim

Maskot Kostümler İle Daha Eğlenceli Ve Dikkat Çekici Ortamlar

maskotMaskot, Açılışlarda, tanıtımlarda, mitinglerde ve doğum günlerinde harika maskot kostümler hem misafirlerin, hem de çocukların eğlenmeleri için mükemmel görsellikler sunar. Hazırlamış olduğumuz maskot kostüm ürünlerinin rahat kullanılabilmeleri önemlidir. Özellikle sahip olduğu karakterin tüm özelliklerini yansıtabilmesine büyük önem veriyoruz. Bir çizgi film kahramanı ile karşı karşıya gelebilme hissinin yaratılması, maskotun görevini tam anlamayı yapabilmesi ve ilgi çekmesi önemlidir.

Kolay ve Rahat Hareket Kabiliyeti Sağlar

Maskotları kullanacak personel için de atletik olması ve rahat kullanım kolaylığı sağlaması gerekmektedir. Uzun saatler kostümün içinde kalacak olan personel için ince kumaşlardan ve hava geçirgenliğini sağlayacak kanallardan oluşmaktadır. Bu şekilde maskot personeli daha hareketli ve sahip olduğu karakterin davranışlarını rahatlıkla sergileyebilmektedir. Kostüm içindeki personel için gerekli havalandırma pencereleri, ağız ve burundan rahat nefes alabilme ve etrafını rahat görebilme olanağı sağlamaktadır.

Sahip Olduğu Karakterin Özelliklerini Taşır

Dış görünüş kostümlerde çok önemlidir. Kostümü kullananlar ayaklarını rahatlıkla görebilmelidir. Ayağını gören kostüm personeli aynı zamanda etrafında dolaşan çocukları ve nesneleri de rahatlıkla görebilir demektir. Bu yüzden boy ve genişlik oranları doğru bir şekilde ayarlanmaktadır. Hazır kostümlerimiz ile oyun oynama, atlama, zıplama gibi hareketlerin yanında, karakterin özelliğini yansıtan özel yeteneklerin de sergilenmesi sağlanmaktadır. Tasarım aşamasında her karakterin sahip olduğu beceriler ve hareketlerin neler olduğu tespit edilmekte ve kostümün tamamlanmasında bu kriterler göz önünde bulundurulmaktadır. Kostüm başlarındaki görüş pencereleri kostümün içindeki personelin farklı açılardan da etrafını görebilmesine olanak sağlar. Bu ekstra görüş imkanı kafanın farklı bölgelerine de yerleştirilebilir.

Üretim Aşamasında Doğru Planlama

Bazı kostüm karakterlerinin hareketleri ve özellikleri daha donuk olabilmektedir. bu nedenle maskot üretimi aşamasının en başında talep edilecek kostüm karakterlerinin özellikleri kategorilere ayrılarak, her bir kostüm için özel parçalar hazırlanarak birleştirilirler. Kostümlerin en önemli parçalarından biri ayaklardır. Ayaklar görünümü eğlenceli hale getirir. Ancak büyük ayaklara sahip olmak hareketleri engelleyeceği için tehlikeli durumlara neden olabilir. Bu yüzden boyutlarla uyumlu ayaklara sahip olan maskotlarımız daha atletik ve tutkulu performanslar sergilemeye olanak sağlar. Zemini daha iyi kavrayabilen, esnek ve dayanıklı tabanlara sahiptir. Kolların ve baş kısımlarının rahat hareketine imkan sağlayan kostümler çeşitli ayakkabılarla da birlikte giyilebilir.

Hemen Maskot Teklifi Alın

Ürettiğimiz yüzlerce maskottan birini de sizin için üretlim.