Maskot Üretimi bizim işimiz...

Ptesi - Ctesi - 09:00 - 20:00

Fiyat Al

0216 442 23 30

Fiyat Al
Teklif İsteyin

info@maskot34.com

Teklif İsteyin
İletişim
maskot

Maskot Kostüm

Maskot Kostüm Yürüyen Reklamınız Olsun!

Maskot Kostüm, istenen karakter; logo ya da üründen yapılan maskotlar sayesinde üç boyutlu, hareketli ve yürüyen reklamınızı farklı yerlerde konumlayabilirsiniz. Markaya özdeşleşen karakterler ve renkler eşliğinde dizayn ettiğimiz 3 boyutlu tasarımlar sayesinde gönülleri kazanabilir ve tüketicilerin görsel hafızlarında olmak istediğiniz yerde durabilirsiniz.

 

Satılan ürün veya verilen hizmetin ilgi odağı olmasını isteyenler tarafından tercih edilen maskot kostüm ürünleriyle hedef kitleyle direkt ilişki kurabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden yapılacak tanıtım ve kampanya çalışmalarında da etkili olan maskotlar, müşteri beklentileri dikkate alınarak tasarlanır.

 

Müşteri Beklentilerine Odaklanan Hizmetler

 

Tasarımdan üretime; tadilattan teslimata kadar müşteri beklentilerini eksiksiz karşılamak üzerine sunduğumuz hizmetler sayesinde siz de markanızı müşteri gözünde farklı bir yere oturtabilirsiniz. Yılların getirdiği tecrübeyi sadece işimize aktaran çalışma anlayışımız, tanıtım çalışmalarının renkli ve farklı bir havada geçmesi için kullanılabilir.

 

Hayal edilen her türlü kahramanın ortaya çıkmasını sağlayan çalışmalarımız, verilmek istenen mesajın da karşı tarafa net bir şekilde aktarılmasını sağlar. Uzun soluklu reklam kampanyalarının yanı sıra üretici ve hedef kitle arasında sıcak bir bağın kurulmasında da etkili olan maskotlar, belirlenmiş pazarlama stratejileri ve hedefler doğrultusunda da şekillendirilebilir.

 

Marka Değerinin Doğru Yerde Konumlanması İçin Maskot Kullanımı

 

Marka değerinin doğru yerde konumlanmasını sağlayan maskotlar, güçlü bir rekabet avantajı olarak da değerlendirilebilir. Etkili reklam çalışmalarının en büyük yardımcısı olan maskot kostüm arasında fark yaratan hizmetlerimizle tanışabilir ve hayallerinizin hareket eden bir canlı karaktere dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

 

Üretimden tadilata, kiralamadan tasarıma kadar işin her aşamasında müşterilerimizin yanında olan hizmet anlayışımız; eğlence dünyasının aradığı görselin hazırlanması aşamasında her zaman başarılı sonuçların ortaya çıkmasını sağlar. Tüketici gözünde ciddi bir farkındalık yaratan maskot kullanımı sayesinde renkli, heyecanlı ve en önemlisi akılda kalıcı reklam çalışmalarının altına imzanızı atabilirsiniz.

 

Dünya standartlarında; müşteri memnuniyetine odaklanan; çevre dostu ve yenilikçi hizmet anlayışımız, sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip eden ekiplerimiz sayesinde pazarın lideri olmak için sürdürülür. Kendimizi sürekli geliştirir ve sahip olduğumuz bilgi birikimini müşterilerimizden gelen talepleri doğru zaman, fiyat ve kaliteli ürün ortaya çıkarmak için kullanırız.

Leave a Comment

Hemen Maskot Teklifi Alın

Ürettiğimiz yüzlerce maskottan birini de sizin için üretlim.