Maskot Üretimi bizim işimiz...

Ptesi - Ctesi - 09:00 - 20:00

Fiyat Al

0216 442 23 30

Fiyat Al
Teklif İsteyin

info@maskot34.com

Teklif İsteyin
İletişim

Maskot Fiyatları ve Yapımı

 

maskot fiyatlarıReklamsız iş yapmak, karanlıkta birilerine göz kırpmaya benzer. Bu neden büyük firmalar bir ürünü ya da yeni bir markayı piyasaya sürmeden önce büyük reklam anlaşmaları yaparlar. Bu reklam anlaşmalarında ise en akılda kalıcı yollar denenir. Örneğin bir maskot tasarlamak gibi. Bu yüzden Migros’un kangurusu, Arçelik’in Çelik’i, Vestel’in robotu, Yapı Kredi Bankası’nın Vada’ları gibi maskotlar tüketicinin aklında kalarak onların hafızalarına kazınır. Ayrıca bu eğlendiren maskotlar aynı zamanda güven de sağlamaktadır. Uzmanlar tarafından maskotu olan markaların olmayanlara nazaran daha çok bilindikleri kanıtlanmıştır.

 

Maskotun faydaları, kullanım alanları

 

Maskotlar hem reklam filmlerinde, hem markaların logolarında, hem de açılış günleri ve kampanya haftaları gibi etkinliklerde yer alabilir. Özellikle açılış günlerinde maskotun kıyafetini giyen tanıtımcılar oldukça ilgi görür. Bu yüzden son günlerde açılışlarda ve benzeri organizasyonlarda birden fazla maskot çalışmaktadır. Bu maskotlarla fotoğraf çekildiğinde de sosyal medyada ister istemez tanıtımınız olur. Maskotları çocuk, genç yaşlı her kesimden insan sevdiği için hedefiniz her kitleye ulaşarak maskotlarınız kolay yoldan sizi reklam etmiş olur.

 

Maskot fiyatları, kıyafeti nasıl ve ne kadar sürede dikilir?

 

Peki, maskot ile ilgili gerekli bilgileri öğrendikten sonra şimdi şu soruyu sorabiliriz. Yeni bir şirket kurdunuz, yeni bir ürün tanıtacaksınız, bir dükkanınız var ya da dükkan açıyorsunuz. Ama maskot yapımı hakkındaki bilginiz sıfır. Bu durumda maskot nasıl yapılır, maskot fiyatları kimler? Türkiye’de bu işi en iyi yapan şirketlerden biri Maskot 34’tür. İsterseniz hazır maskot, isterseniz sizin istediğiniz doğrultuda markanızı yansıtacak bir maskot tasarlatabilir, reklamlarınızda kullanabilir, çalışanlarınıza giydirebilirsiniz.

 

Maskot fiyatları neye göre belirlenir?

 

Maskot kıyafetleri istediğiniz beden ölçülerinde ve istediğiniz sayıda dikilebilir ve adresinize teslim edilir. Bunun yanı sıra maskot fiyatları dikilen kıyafetin rengine, kullanılan kumaşına, kalitesine ve büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Dilerseniz standart maskotları kiralayabilir, dilerseniz de size özel kostüm tasarlatabilirsiniz. Kostümler özel olarak, kısa süre içerisinde dikilir ve içindeki insanı terletmeyecek şekilde tasarlanır. Böylelikle içerideki kişi uzun süre boyunca rahatça nefes alarak tanıtım çalışmasını sürdürebilir, insanlarla sesi rahat duyulabilecek şekilde konuşabilir.

Hemen Maskot Teklifi Alın

Ürettiğimiz yüzlerce maskottan birini de sizin için üretlim.